homepage

Kultúrne
a spoločenské centrum

Kultúra a mestský život idú ruka v ruke. V SOHO vznikne multifunkčné kultúrno-spoločenské a administratívne centrum pre až 2 000 návštevníkov či auditórium pre širokú verejnosť.

Na umenie narazíte aj pri prechádzkach po námestiach, korzách či novou kultúrnou alejou so stálou expozíciou výtvarných diel, fontán a umeleckých intervencií. Kultúrny obraz bude dotvárať vonkajšie javisko v blízkosti už dnes obľúbeného detského ihriska, ktoré sa stane miestom koncertov, divadelných predstavení či autorských čítaní.

Viac informácií

Športové centrum

Človek mestský nemôže byť len človek sedavý. V SOHO preto nájdete športoviská a ihriská všetkého druhu pre dospelých aj deti vrátane bežeckých dráh, vonkajšej posilňovne, multifunkčného ihriska či lezeckej steny.

Už dnes môžete navštíviť detské ihrisko, ktoré je prvou lastovičkou nového SOHO. Aktívny relax v každom veku zaručia komunitné centrá, ktoré poskytnú priestory pre záujmové krúžky, športové kluby, kluby seniorov a ďalšie komunitné aktivity.

SOHO detský svet

SOHO je miestom, ktoré si zamilujú aj najmenší. Už dnes nájdete v oblúku Chorvátskeho ramena špičkové ihrisko.S

Ihrisko Detský svet, ktoré je prvou predzvesťou novej štvrte. Teší sa vysokej popularite medzi rodičmi a deťmi a ponúka možnosť vyskúšať si jednu z prvých atrakcií nového SOHO.

07.10.2022 | Event very long name #2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc sollicitudin sit am. Toto je kratky text
Tu uz zacina zvysok.
Viac

19.09.2022 | Event very long name

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc sollicitudin sit am
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc sollicitudin sit amet lacus eget ultricies. Vestibulum vel rhoncus orci. Sed fringilla nunc in urna eleifend elementum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc sollicitudin sit amet lacus eget ultricies. Vestibulum vel rhoncus orci. Sed fringilla nunc in urna eleifend elementum.
Viac
This site is registered on wpml.org as a development site.